Model
WB1364303BRO-011

Czapka przejściowa
niemowlęca dla chłopca

Dwustronna czapeczka wykonana z wiskozy i elastanu o szarej barwie. Posiada nadruki nawiązujące do świata zwierząt. To wiosenna propozycja idealna dla... czytaj dalej
Kolor: zielony

Dwustronna czapeczka wykonana z wiskozy i elastanu o szarej barwie. Posiada nadruki nawiązujące do świata zwierząt. To wiosenna propozycja idealna dla każdego maluszka.

Dwustronna czapeczka dla chłopca – funkcjonalna i przydatna

Doskonale wiemy, że czapeczki dla chłopców muszą świetnie się prezentować. To element ubioru wyróżniający się na tle dziecięcej stylizacji, więc skupia na sobie uwagę. Jednak nasza czapeczka w kolorze szarym to nie tylko oryginalny design. Model ten ma charakter dwustronny, dlatego może być dopasowany do potrzeb dziecka. Zarówno materiał wewnętrzny, jak i zewnętrzny posiada atrakcyjne wizualnie nadruki – małe zwierzaki, w tym motyw słonia z drobnym napisem. Dwustronna czapeczka posiada szarą kolorystykę, która wpada w miętowy odcień. Odzież powstała w taki sposób, aby po założeniu skutecznie chronić główkę maluszka oraz uszy. Te części ciała są niezwykle wrażliwe, dlatego wymagają wzmożonej opieki.

95% wiskoza 5% elastan
Darmowa dostawa

już od 100zł!

Darmowy zwrot towaru

masz aż 30 dni na darmowy zwrot towaru!

Szybka realizacja zamówienia

95% zamówień realizujemy w 24 godziny!