Model
WB1364912BRO-014

Czapka przejściowa
dla chłopca

Modna wywinięta czapka w kolorze niebieskim. 100% akryl. Na froncie biała naszywka z napisem PLAYER. Dla chłopców na okres wiosenny. Wystrzałowa czap... czytaj dalej

Modna wywinięta czapka w kolorze niebieskim. 100% akryl. Na froncie biała naszywka z napisem PLAYER. Dla chłopców na okres wiosenny.

Wystrzałowa czapka w kolorze niebieskim

Wyszukana czapeczka wywinięta dla chłopców. Dostępna w nieszablonowej kolorystyce niebieskiej. Ów barwa doskonale komponuje się z akrylową tkaniną – materiał posiada delikatne wcięcia, które nadają całości nieco eleganckiego charakteru. Dzianina jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie gwarantuje maksymalną ochronę przed chłodem oraz wiatrem. Ze względu na swój design, nasza niebieska czapeczka będzie doskonałą propozycją dla młodych graczy. Model ten posiada specjalną naszywkę z napisem PLAYER, a także logo nawiązujące do popularnej konsoli gier wideo. Czapeczka sprawdzi się w przypadku dzieci w wieku do dwóch lat. Dzięki niej Twój maluszek będzie doskonale wyglądać i poczuje się wygodnie w każdej sytuacji.

100% akryl